James Morrison Türkiye Fan Klübü

-İlk ve Tek James Morrison Türkiye Fan klübü -

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Video konusu açarken - Lütfen okuyunuz

Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
*~DedikoducuKız~*
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Video konusu açarken - Lütfen okuyunuz   Çarş. Şub. 24, 2010 9:32 pm

Tamam sezen abla sağol sen bu forumu nasıl açtın sezen abla benimde sevdiğim bir sanatçı var bende onun adına bir forum açmak istiyorum Smile
Kullanıcı profilini gör
gossipgirl
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Video konusu açarken - Lütfen okuyunuz   Çarş. Şub. 24, 2010 9:34 pm

*~DedikoducuKız~* demiş ki:
Tamam sezen abla sağol sen bu forumu nasıl açtın sezen abla benimde sevdiğim bir sanatçı var bende onun adına bir forum açmak istiyorum Smile

Bi kere hiç de kolay değil....Burdaki bütün butonları ben yaptım. Arkaplan, tıkladığım düğmeler falan... 2 hafat uğraştım.. Yalnız, forumda benden başka adminlerde var onlar bu yazıları görünce hoplayacaklar....

Ana sayfanın altında bedava forum yazıyor, yada forum kurmak oradan başlıyorsun işe

Hem kim için açıcaksın...
Kullanıcı profilini gör http://jamesmorrisontr.forumsmusic.com
*~DedikoducuKız~*
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Video konusu açarken - Lütfen okuyunuz   Çarş. Şub. 24, 2010 9:44 pm

Enrique İglesias çok seviyorum ben bunu ama hiç deneyimim olmadığı için yapamıyorum bedava forum olsun olmasın benim olsun yeter mesela senin bu forum çok güzel olmuş keşke benimkide öyle olsa Sad
Kullanıcı profilini gör
gossipgirl
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Video konusu açarken - Lütfen okuyunuz   Çarş. Şub. 24, 2010 9:46 pm

Enrique İglesias çok seviyorum ben bunu ama hiç deneyimim olmadığı için yapamıyorum bedava forum olsun olmasın benim olsun yeter mesela senin bu forum çok güzel olmuş keşke benimkide öyle olsa Sad

Türkiyede fanı vardır enrique'nin.... James'in yoktu...Anlaşılan sen burda kalıcı bi üye olmayacaksın Very Happy Biz james fanlarına ulaşmaya çalışıyoruz sürekli internetten türkçe sayfaları araştırıyorum hiç kolay değil!
*~DedikoducuKız~*
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Video konusu açarken - Lütfen okuyunuz   Çarş. Şub. 24, 2010 9:54 pm

yok canım ben kalıcı olurum sen merak etme sadece kendime ait bir forumum olmasını istedim sen bizim alex'in sitesinde yayınla belki üye olan olur Smile

Bu arada cevap yazmışlar sezen abla host + domain 100 tL. Sadece siteyi isterseniz; 50 tL. Host'u kendiniz alırsınız o zaman. demişler Smile
Kullanıcı profilini gör
gossipgirl
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Video konusu açarken - Lütfen okuyunuz   Çarş. Şub. 24, 2010 9:56 pm

yok canım ben kalıcı olurum sen merak etme sadece kendime ait bir forumum olmasını istedim sen bizim alex'in sitesinde yayınla belki üye olan olur Smile

Bu arada cevap yazmışlar sezen abla host + domain 100 tL. Sadece siteyi isterseniz; 50 tL. Host'u kendiniz alırsınız o zaman. demişler Smile

Bu işeri bilen birine danışmam lazım.... Bilmiyorum yani......
gossipgirl
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Video konusu açarken - Lütfen okuyunuz   Çarş. Şub. 24, 2010 10:00 pm

Neyse ben çıkıyorum canım görüşmek üzere.....(;
*~DedikoducuKız~*
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Video konusu açarken - Lütfen okuyunuz   Çarş. Şub. 24, 2010 10:03 pm

Tamam keşke sen alsan sezen abla sen bakamzsan ben gözüm gibi bakarım valla bak Smile
Kullanıcı profilini gör

Video konusu açarken - Lütfen okuyunuz
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2