James Morrison Türkiye Fan Klübü

-İlk ve Tek James Morrison Türkiye Fan klübü -

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

James Morrison'ın Amy Winehouse Hayranlığı

YazarMesaj
gossipgirl
Admin
Admin

MesajKonu: James Morrison'ın Amy Winehouse Hayranlığı   Çarş. Şub. 24, 2010 5:47 pm

James Morrison Amy Winehouse ile düet yapmayı çok istiyor!
James Morrison, Amy Winehouse ile birkaç görüşme yaptığını ancak teklifini kabul ettirmede başarılı olamadığını söylüyor. Bir ödül töreninde Amy Winehouse ile konuşmaya çalışan Morrison, olayı şöyle anlatıyor: "Sahneden indikten sonra yanına gidip 'inanılmaz bir yeteneğin ve mükemmel bir sesin var' dedim. Bana o kadar boş baktı ki... Hatta sadece 'teşekkürler' dedi ve yürümeye devam etti."
Ancak James Morrison umudunu yitirmediğini ve bir gün mutlaka Amy Winehouse ile düet yapacağını söylüyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son gossipgirl tarafından Paz Şub. 28, 2010 8:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör http://jamesmorrisontr.forumsmusic.com
*~DedikoducuKız~*
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: James Morrison'ın Amy Winehouse Hayranlığı   Çarş. Şub. 24, 2010 8:43 pm

Ben bu kadından çok korkuyorum güzel sesi var ama kendini bilmeyen biri teşekkürler paylaşım için Smile
Kullanıcı profilini gör
gossipgirl
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: James Morrison'ın Amy Winehouse Hayranlığı   Çarş. Şub. 24, 2010 8:46 pm

*~DedikoducuKız~* demiş ki:
Ben bu kadından çok korkuyorum güzel sesi var ama kendini bilmeyen biri teşekkürler paylaşım için Smile

Aynen sana katılıyorum, google arattığında bile iğrenç resimleri çıkıyor...Sesi oldukça hoş, müzik tarzı güzel ama kadının kendisi için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. (;
*~DedikoducuKız~*
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: James Morrison'ın Amy Winehouse Hayranlığı   Çarş. Şub. 24, 2010 8:47 pm

Evet aynen sezen abla rüyamda görsem korkarım yani çünkü bu kadın bir zamanlar uyuşturucuda içiyordu Very Happy
Kullanıcı profilini gör
gossipgirl
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: James Morrison'ın Amy Winehouse Hayranlığı   Çarş. Şub. 24, 2010 8:49 pm

*~DedikoducuKız~* demiş ki:
Evet aynen sezen abla rüyamda görsem korkarım yani çünkü bu kadın bir zamanlar uyuşturucuda içiyordu Very Happy

Biliyorum dergide okumuştum...Bi sanatçı için ya da ünlü için rezalet bi durum Very Happy
*~DedikoducuKız~*
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: James Morrison'ın Amy Winehouse Hayranlığı   Çarş. Şub. 24, 2010 8:50 pm

Evete bir kere saygı çok önemli bir durum ama bu kadından bu yıl hiç bahsedilmedi Smile
Kullanıcı profilini gör
cabral
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: James Morrison'ın Amy Winehouse Hayranlığı   Paz Şub. 28, 2010 1:41 pm

Amy... Ses güzel ama kendisi berbat!
Kullanıcı profilini gör

James Morrison'ın Amy Winehouse Hayranlığı
1 sayfadaki 1 sayfası